שירותים

תספורות נשים

מעצב השיער אלעד רחמנינוב מתמחה בעיצוב תספורות נשים עדכניות ואופנתיות בהתאם לקווים המובילים בעולם. אלעד רחמנינוב יעניק לך תספורת מעוצבת בהתאמה אישית למבנה הפנים. אלעד מאפשר לך ליהנות מקוי הגזירה העדכניים, המככבים על בימות האופנה העולמיות. תספורות לשיער קצר, תספורות לשיער ארוך או באורך בינוני - הקו האופנתי המוביל בעולם מותאם עבורך, אישית, לאופייך, לטעמך ולמבנה פניך. אלעד רחמנינוב נחשב למוביל טרנדים באופנת השיער. יחד עם זאת קוי תספורות הנשים שלו מצליחים לשלב בין החדש והטרנדי לבין נוחות בחיי היומיום בהתאמה מושלמת לכל לקוחה.

איפור כלות ואירועים

במתחם טיפוח ויופי אלעד רחמנינוב והצוות מציעים פגישת ייעוץ עם מאפר/ת לקראת יומך הגדול. פגישת הייעוץ היא חלק מהשירות שלנו. בפגישה דנים בכל ההיבטים שקשורים במכלול המראה ובהתאמת האיפור הנכון התואם למראה פניך, ואופייך יום הנישואים או כל ארוע הוא יום מרגש ומיוחד, אלעד רחמנינוב והצוות מציעים חווית איפור מקצועית עם צוות מאפרים בכירים המעניקים חוויה מפנקת ומיוחדת במינה הכוללת פגישת ייעוץ אישית, טיפים חשובים ליום האירוע, יחס חם בחדר פרטי בו ניתן להתארגן בנוחות וברוגע.

החלקות

החלקת שיער מספר טכניקות המשמשות לשינוי קבוע או זמני של מבנה חוט השערה, במטרה להשיג מראה ותחושה של שיער חלק יותר. טכניקות להחלקת שיער הן כימיות ולא-כימיות (טבעית).

תוספות שיער

כיום ישנם שיטות רבות להוספת שיער לערב אחד או לתקופה ממושכת יותר. מטרתן של תוספות השיער היא לנפח או תוספת אורך וגם למקרים של דלילות בפדחת הראש. איך נדע מה נכון ובאיזה שיטה עדיפה לכל אחת?? חשוב לפני לקבל יעוץ על ידי מעצב השיער!!

טריקולוגיה

התקרחות נשית נדירה יותר. לרוב, נשים סובלות מדילול מהותי בשיער ראשן ובעלייה מתמדת בנשירת השיער. ברוב המקרים נשים מרגישות בתופעה לאחר גיל 30, אך התופעה עולה ומחמירה בכל עשור נוסף לגילן. לרוב, השביל מתחיל להתרחב, השיער שביר יותר, אורכו מתקצר, איסוף השיער מצביע על כך שכמות השיער קטנה, שעובי השיער הולך ופוחת. הסיבות לנשירה מוגברת ולהתקרחות נשים דומות ברובן להתקרחות הגברים.טריקולוגיה היא הטיפול המהפכני להפסקת הנשירה והידללות השיער

צבע וגוונים

לא פעם שאלת את עצמך "איזה צבע לשיער יתאים לי?"רבים ומגוונים צבעי השיער אך איך בכל זאת תדעי מה הצבע והגוון המתאים לך ואשר ישתלב עם גוון העור וידגיש את תווי פניך בצורה מושלמת. צבע שיער חייב להשתלב עם גוון העור ועם אופיו של האדם. אך אל נשכח את העובדה כי סוג השיער ומצבו משפיע על בחירת הצבע. עולם האופנה מכתיב בכל זמן נתון את צבעי הלבוש אשר ישלטו באותה עונה, ואנו מעצבי השיער חייבים להתאים עצמינו לטרנדים החדשים ולצבע השיער חלק לא פחות חשוב בקביעת המראה הסופי של האישה ולכן אנו כאן על מנת לייעץ לך על גווני הצבע המתאימים לך לאישיותך ולמבנה פניך.אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ והכוונה שם תדעי באמת מה הכי מתאים לך!