תוספות שיער

הארכת שיער טבעי

בניגוד לדעה על פיה ביצוע הארכת שיער מתבצע רק במקרים בהם מדובר בשיער דליל או בשיער שאינו בריא כיום הארכה בשיער זוהי תופעה נפוצה ביותר. בתרבות של ימינו האופנה משתנה בכל רגע נתון . בפועל, קיים פיתרון יעיל, משתלם וחשוב מכל בריא גם לעניין הזה. כיום ניתן לבצע הארכה בשיער ללא הדבקה וללא הלחמה, באמצעות השיטות החדשניות ביותר בעולם. הארכת שיער אינה פוגעת בשורש השערה וניתנת להסרה כאשר השיער הטבעי מגיע לאורך הרצוי. בשיטות החדשניות שקיימות כרגע בשוק, לא ניתן כלל לחוש בכך שמדובר בתוספת שיער ולא בשיער טבעי. כמו כן, בעבור אלו שצובעות את שיערן באופן קבוע יש להתאים את סוג התוספת. מעבר לכך, חשוב מאוד לבחור בספר ובמספרה אשר להם וותק וניסיון ספציפי בתחום של הארכת שיער. אחרי הכול, הארכה בשיער חובה שתתבצע בדיוק רב ותוך הקפדה רבה. אותו הניסיון חשוב גם בשלב התאמת התספורת החדשה, אשר צריכה לצור מראה שיער אחיד גם לאחר חיבור התוספות. בשורה התחתונה, אם נבצע את ההליך בקפידה ותוך בדיקה מעמיקה, נוכל להבטיח תוצאות משביעות רצון ושיער ארוך ובריא למשך זמן רב.לאלעד רחמנינוב ותק (22 שנים) וידע נרחב בתחום תוספות השיער, את מוזמנת ליעוץ והתאמה אישית לתוספת שתתאים לך.


מונות נוספות לתוספות שיער אבקש שהתמונות יהיו תמונות מתחלפות והתמונות הישנות הקימות באתר ירדו -תוספות שיער2תוספות שיער
כיום ישנם שיטות רבות להוספת שיער לערב אחד או לתקופה ממושכת יותר. מטרתן של תוספות השיער היא לנפח או תוספת אורך וגם למקרים של דלילות בפדחת הראש. איך נדע מה נכון ובאיזה שיטה עדיפה לכל אחת?? חשוב לפני לקבל יעוץ על ידי מעצב השיער!!

 • תוספות שיער לערב אחד
  כשמטרת הוספת השיער היא לערב אחד ישנם כמה שיטות קלות ופשוטות להרכבה והסרתן מתאפשרת בקלות גם בבית.

 • תוספות שיער בשיטת הקליפסים
  בעזרת קליפסים אשר מחוברים אל התוספת ניתן לשלב את התוספות בצורה אחידה בכל הראש על מנת לקבל גם נפח וגם אורך, ניתן גם לשלב תוספות של גוונים שונים בשיער השיטה קלה לביצוע גם בבית.
  כיום נשים רבות נעזרות בתוספות השיער בשיטת הקליפסים לשימוש יומיומי שיטה זו נוחה מאוד לשימוש ביתי כך שמי שאין באפשרותה לגשת למספרות באופן קבוע יכולה לשנות את המראה שלה בקלות רבה בעזרת תוספות השיער בשיטת הקליפסים.

 

 • תוספת שיער בשיטת הדבקת שיער
  שיטת זו מותאמת במיוחד לבעלות שיער דליל וקצר אשר חשקה נפשן בתוספת של אורך ובמקרים של דלילות גם באזור הפדחת, בשיטה זו ניתן להוסיף שיער גם לפוני דליל כמו כן במקרים של התקרחות השיער ללא הבחנה בהתקרחות הקיימת.
  הורדת תוספות השיער בשיטה זו חייבת להתבצע אך ורק במספרה על מנת לא לגרום נזק לשיער.

 • תוספות שיער לטווח ארוך
  על מנת להוסיף אורך ונפח לשיער לטווח ארוך קיימות שיטות רבות ומגוונות על מנת לבצע את חיבור תוספות השיער לשיער הקיים.
  חשוב לציין כי אם מטפלים בשיער נכון ומבצעים את תוספות השיער בצורה נכונה המראה הסופי נהדר ולא ניתן להבחין בין השיער הקיים לתוספות השיער.
  שיטה זו מאפשרת לצבוע את השיער, לבצע פן לבלות בים ובבריכה מבלי לגרום לנזק והמראה נשאר טבעי. ישנם כמה שיטות לחיבור התוספות כגון: הדבקה, קשירה, הלחמה, ובשיטת החרוזים. ראשית יש לאבחן את מצב וסוג השיער על מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר ואת הכמות המדויקת וצורת שילוב תוספות השיער. לאחר ביצוע חשוב לציין כי השיער דורש טיפול מסור, יש להשתמש במברשת מיוחדת המותאמת לסירוק תוספות שיער כדי שלא יהיו קשרים, יש לבקר במספרה אחת לחודש כדי לאבחן את השיער על מנת לשמור על מראה טבעי ובריא. לאחר שלושה עד שישה חודשים כאשר השיער גודל ומתרחק מהשורש יש להסיר את תוספות השיער ולחברן בחזרה.

 • תוספת יחידת שיער לפדחת הראש
  פתרון לבעלות שיער דליל בפדחת הראש על ידי הרכבת יחידת שיער המותאמת לראשכם באופן אישי וסוג השיער של אותו לקוחה.. הרכבה נוחה בעזרת קליפסים. יחידת השיער בנויה לפי גודל הראש. היחידה כמו עור אמיתי שגם אם תרצי ליצור שביל זה ייתן תחושה של קרקפת. הטיפול קל ופשוט ניתן להוריד מתי שרוצים ולחבר שוב.

 

* חשוב לציין כי לכל אחת משיטות הוספת השיער אנו עובדים בשיער טבעי לחלוטין .. בהתאמה אישית לכל אחת לפי סוג השיער. צורת השיער. התאמת הצבע. לכל לקוחה אנו מזמינים סוג שיער באופן אישי ממש כאילו זה היה שיער שלה.