תסרוקות כלה

כלות יקרות, האם אתן כבר יודעות באיזו תסרוקת תגיעו לחופה? עם מה לאבזר אותה? איך לשמור עליה לאורך הערב? האם כלות הן תמיד עם אותן תסרוקות, או שגם פה יש אופנה וטרנדים? מה עדיף, אסוף ודרמטי או טבעי וזורם? תלוי את מי שואלים. כאן תמצאו את כל התשובות לשאלות, וכמובן גם תמונות. למקומות, היכון, ספריי!

"כלה זה לא אופנה אלא קלאסיקה. כמו ששמלת כלה לבנה מאז ומתמיד נחשבה ליפה ביותר, אותו דבר לגבי השיער. מניסיוני כלות הולכות לפי צו האופנה ומנסות להגשים חלום ילדות. כל אחת בדרך כלל חולמת איך תראה בחתונה שלה מילדות, אם זה להיות מלכה ליום או נסיכה מהאגדות וחלום ילדות כזה אי אפשר לנפץ על ידי טרנדים".

"באופן כללי אם מוכרחים להצביע על מגמות בתסרוקות הכלות הקווים נעשים רכים יותר, השיער נאסף בצורה 'מרושלת' וטבעית ומאידך הוא אסוף ומתוח, וישנו דגש על רכות ואשליה של כמיהה טבעית וקסומה".

ניתן לשדרג כל תסרוקת כלה בעזרת הוספת אביזר ייחודי החל מפרח, דרך שלל סרטים קשתות, כתרים וכלה בתכשיטים. כך למשל להשגת תסרוקת במראה "תמים ורומנטי", ניתן להוסיף תכשיטים עדינים כמו פרח או קשת עדינה, להשגת "מראה דרמטי" ניתן לאסוף את השיער לאחור (בכך לתת דגש לאיפור) ולקנח בתוספת תכשיטים מודגשים כמו סיכות גדולות או כתרים.

הטיפ המנצח לשמירת התסרוקת לאורך כל הערב: שימוש בחומרים דוחי לחות כמו ספריי חזק על מנת לשמר את התסרוקת. כמו כן אני ממליץ לא להצטלם במקומות לחים כמו ליד הים, ובעיקר לאסוף את השיער.


שיער אסוף

המגמה העולמית החוזרת לאופנה משתקפת בעיצובי תסרוקות הכלה – מראה נשי, טבעי ורומנטי יותר. הטרנד הוא ניצול המשאבים הטבעיים של כל כלה  שמהווים בסיס לטוטל לוק רך ורומנטי, אסוף מרושל, או מלכותי. 'טוטאל לוק', משמע שהתסרוקת אינה מנותקת מהשמלה ומהאיפור אלא משלימה את המראה. שילוב של אקססוריז מוסיף לתסרוקת האסופה תוכן וצבע  (תכשוט השיער בקשתות, או שילוב סיכות ואבני חן).חצי פזור

עיצובי תסרוקות הכלה מאפשרים לבחור לעתים  שתי תסרוקות בתסרוקת אחת. התסרוקת הראשונה יכולה להיות תסרוקת אסופה המתאימה לטקס המסורתי, כשבסיומו בעזרת 'שחרור' של כמה סיכות מתקבל מראה חצי פזור טבעי ומשוחרר, שמאפשר להינות על רחבת הריקודים.המראה הספרדי, חצי פזור, יכול להתאים לתסרוקת ראשית או לתסרוקת משנית לאותו הערב.פזור

לכלה המשוחררת יתאים המראה הפזור, המוברש - מראה הבייביליס. כדי לקבל מראה חד פעמי של גלאם ונשיות - מראה ארוך, גולש, רומנטי ונשי מומלץ לשלב תוספות שיער וטרסים טבעיים. תוספות שיער, במספר צבעים בעלי טונים זהים שמשתלבים ותואמים לבסיס של צבע השיער, ישמרו על מראה שיער טבעי אך עשיר יותר. לדוגמה: שימוש בתוספות שיער באופן חד פעמי  ייצור נפח לבעלות שיער דליל שלא לדבר על השיק.